Spor Toto Süper Ligin 5. haftasında evinde Bursasporu yenerek puanını 12ye çıkartan Çaykur Rizesporda alınan galibiyetin mutluluğu yaşanıyor.
Spor Toto Süper Lige bu sezon yükselen ve oynadığı futbolla, aldığı puanlarla taraflı tarafsız herkesin taktirini toplayan Çaykur Rizesporun yönetim kurulu üyesi Mustafa Baltacı Lige muhteşem bir başlangıç yaptık. İyi futbol oynuyoruz. Hak ederek maçlarımızı kazanıyoruz. Camia olarak alınan sonuçlar ligdeki durumumuz bizi mutlu ediyor. Bu galibiyet serimizi sürdüreceğiz dedi.
Bursaspor maçında taraftarların yağmura rağmen tribünleri doldurduklarını dile getiren Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baltacı Artık taraftarımız takım ile bütünleşti. Çaykur Rizespor deplasmanı gelen rakiplerimiz için artık zor olacak. Rakiplerimizi dostça karşılayıp puansız göndereceğiz. Bursadan gelen yönetici arkadaşlarımızı ve taraftarları Rizede misafir ettik. Ama sahada elleri boş gönderdik. Futbolcularımız teknik kadromuz olağan üstü bir enerji ile maçlara hazırlanıyor ve konsantre oluyor. Bu da başarıyı getiriyor. Takımda henüz tam kapasitede olmayan futbolcularımız var. Bunlarında hazır olması ardından daha güçlü bir Rizespor izleyeceğiz. Keyif veren bir futbol oynuyoruz diye konuştu.
Cumartesi günü İstanbulda Galatasarayın konuğu olacaklarını söyleyen Baltacı, "İstanbuldaki Çaykur Rizespor taraftarlarını bu maç takımlarını desteklemeye çağırıyoruz. Perşembe günü saat 17:00de Atatürk Havalimanına ineceğiz. Burada taraftarlarımız bizi karşılayacak. Sonrasında maç gününe kadar hazırlıklarımız sürecek. Cumartesi saat 19.00da Türk Telekom Arenada zor bir maça çıkacağız. Burada maçı takip eden Rizeli taraftarlara gururla ve keyifle izleyecekleri bir takım seyrettireceğiz şeklinde konuştu.