Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Çaykur Rizespor'da teknik direktör Rıza Çalımbay, henüz lige tam olarak hazır olmadıklarını belirterek transf
Rize Mehmet Cengiz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Rıza Çalımbay, iki aydır yeni sezon için hazırlandıklarını söyleyerek; Kulüp olarak beş yıl aradan sonra Süper Ligde mücadele edeceğiz. En büyük sıkıntımız transferde eksik bölgelerimizin olması. Henüz transferi tamamlayamadık. Yeni bir takımız ve bu kadroyu kurmak zaman aldı. Kadromuzu kamp döneminde kuramamak bir şansızlık oldu. Yönetimimizde bizde bütün oyuncuları transfer ederek kamplarda tamamlamaktı. Maalesef bir türlü tam kadro olarak kampları yapamadık. En kısa zamanda kalan transferlerimizi yaparak hazır hale gelmek istiyoruz. Beşiktaş maçında belli bölümlerde güzel futbol oynadık. Yediğimiz gol kötüydü. Yaptığımız hatalarda vardı. Böyle maçlarda hatalar olması avantaj oluyor. Bu hataları lig maçlarında yapmayacağız. Mevcut kadro ile de bu işi götüreceğiz. Gelecek olan arkadaşların da katılmasıyla kadromuz daha da güçlenecek. Ancak biz bir veya bir buçuk ay sonra tam takım oluruz. Çünkü toplama bir takımız. Lig başlayacak bize halen futbolcu geliyor. Bunların uyum süreci var. Onun için bizim takım olmamız için süreye ihtiyacımız var diye konuştu.