Trabzonspor taraftarlarının 61. dakika şovu istifa seslerine dönüştü.
Bordo-Mavili kulübe gönül verenlerin Başkan Sadri Şener ve ekibinin gitmesi için tepkilerini, şova dönüştürdükleri 61. dakikaya taşımaları yönetimi düşündürmeye başladı.
PEŞİNİ BIRAKMIYOR
Trabzonspor taraftarları Başkan Sadri Şenerin yakasını bırakmıyor. Şener, "Trabzonda maç izleme defterini kapattım" ifadesini Beşiktaş derbisinde eyleme dönüştürürken taraftarlar ligdeki kötü gidişat nedeniyle her fırsatta tepkilerini kendisine dile getirmekten geri kalmıyor. Son Beşiktaş derbisinde ise taraftarın Şeneri istifaya davet ettiği an unutulmayacak cinstendi.
KULAK TIKIYOR
Bordo-Mavili taraftarlar her zaman büyük bir coşku ile kutladığı 61. dakika şovlarını bu kez istifa seslerine dönüştürdü. Beşiktaş maçının 61. dakikasına gelindiğinde taraftarlar hep bir ağızdan, "Şener istifa" tezahüratlarıyla Avni Akeri inleterek isyanını bir kez daha haykırdı. Başkan Sadri Şenerin tepkilere rağmen görevi bırakmayacağı, kongreyi normal takvimde yapmak istediği ifade edildi.