Samsunspor Başkanı Emin Kar, Ertuğrul Sağlam ile anlaşamadıklarını açıkladı.
BAŞKA İDEALLER
Ertuğrul Sağlam ile yaklaşık bir haftadır yaptıkları görüşmelerde belirli bir noktaya geldiklerini bildiren Samsunspor Başkanı Emin Kar, "Ertuğrul hocamız son iki gün bizden düşünmek için süre istemişti ve kararını verdi. Hocamız, şartların henüz oluşmadığını ve başka ideallerinin olduğunu belirtti ve teşekkür ederek davetimizi kabul etmedi. Biz de kendisine teşekkür ettik ve bu defteri kapattık açıklamasını yaptı.
B PLANI DEVREDE
Başkan Kar, Görüşmeler sırasında eski başkanımız Fuat Köktaş'ın da büyük katkıları oldu ama sonuç maalesef olumsuz çıktı. Tabii ki bu görüşmeler yapılırken B planımız da vardı. Şimdi gerekli çalışmayı yapacağız ve birkaç gün içinde teknik direktör sorunumuzu çözeceğiz. Kimse merak etmesin, hata yapmayacağız ve Samsunspor'a yakışan, bizi hedefe taşıyacak bir hoca bulup yolumuza devam edeceğiz diye konuştu.