Samsunspor, bu hafta oynayacağı Gaziantep BŞB maçını kazanarak rahat bir nefes almak istiyor.
PTT 1. Ligde ateş hattında bulunan Samsunspor, bu hafta oynayacağı Gaziantep BŞB maçını kazanarak rahat bir nefes almak istiyor. Kırmızı-Beyazlı ekipte bu zorlu maçın hazırlıkları sürerken Teknik Direktör Besim Durmuş, oyuncularını motive ediyor. Durmuş, bu zorlu maçı kazanarak haftalar süren galibiyet hasretine son vermek ve çıkışa geçmek istediklerini söyledi.