Samsunspor Başkanı Emin Kar, lige istedikleri gibi başlayamadıklarını belirtti.
İSTEMEDİĞİMİZ SONUÇ
Samsunspor Başkanı Emin Kar, lige istedikleri gibi başlayamadıklarını belirterek, İlk hafta istemediğimiz bir sonuçla bitti. Bu hafta Tavşanlı Linyitspora gidiyoruz daha sonra içeride Fethiyespor ile oynayacağız ve ardından da deplasmanda Denizlispor ile oynayacağız. İyi bir fikstür avantajımız. Bu 3 maçta 9 puan almak istiyoruz dedi.
TAKVİYE OLACAK
Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Kar, Forvet konusunda çeşitli aksilikler yaşıyoruz. Onun için şuanda forvet konusunda çalışmalarımız sürüyor. Tavşanlı Linyitspor maçına yeni bir santrafor ile çıkmayı hedefliyoruz. Bunun için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz diye konuştu.