Samsunspor, sahasında 1461 Trabzon ile 0-0 berabere kalınca sezonun bitimine 2 hafta kala gerilim hattından sıyrılamadı.
MORALLER BOZUK
Samsunspor, sahasında 1461 Trabzon ile 0-0 berabere kalınca sezonun bitimine 2 hafta kala gerilim hattından sıyrılamadı. Küme hattındaki Kartalspor'un galip gelmesinin ardından aradaki puan farkı bire inen Kırmızı-Beyazlı takım, 35 puanda kaldı. Ligde 5 haftadır kazanamayan Samsunspor'da bu yüzden moraller de iyice bozuldu.
KAYIP VAR
Kötü gidişlerini durdurmak için 1461 Trabzon maçına mutlak galibiyet parolasıyla çıktıklarını belirten Teknik Direktör Besim Durmuş, "Özellikle ilk yarıda yakaladığımız net pozisyonlar vardı. Bunları değerlendiremedik. Sonuçta alınan 1 puan var ama kaybettiğimiz 2 puan da bizim için çok önemliydi" diye konuştu. Durmuş, artık Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını düşündüklerini söyledi.