Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, ikinci devreye İstanbul BŞB galibiyetiyle moralli başladıklarını söyledi.
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, sezonun ilk maçında sahalarında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 1-0 mağlup olduklarını, bunun rövanşını da deplasmanda 3-1 kazanarak aldıklarını söyledi. Soğuk, "İkinci devreye İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u yenerek moralli başladık. Play-off yolunda önemli bir galibiyet. Devre arasında bu maça üst düzeyde konsantre olmuş ve hazırlıklarımızı galibiyet üzerine yapmıştık. Bunun için teknik heyetimizi ve futbolcularımızı kutluyorum. İkinci devre fikstürüne baktığımızda 9 maçı sahamızda oynayacağız. Bu maçları kazanabilirsek ligi arzu ettiğimiz yerde bitirebileceğimize inanıyorum" diye konuştu.