Samsunspor teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Ankaraspor ile oynayacakları maça dikkat çekti.
Buca deplasmanından bir puanla dönen Samsunsporda gözler Ankaraspor maçına çevrildi. Ligde üst sıralara doğru tırmanmanın hesaplarını yapan kırmızı-Beyazlı ekipte teknik patron Hüseyin Kalpar, bu zorlu karşılaşamadan taraftar desteğiyle üç puan hedeflediklerini belirterek, sahamızda oynayacağımız bu maçı kazanmak istiyoruz. Rakibimiz ligde 2. Sırada. Bu maçı kazanarak üst sıralara yakalaşmak istiyoruz dedi.