Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar, yeni sezonda zirve hedefiyle yola çıktıklarını, taraftarlarını bu kez mutlu edeceklerini söyledi.
Samsunsporu başarılı günlerine döndürmek için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Kar, Geçen sezon bizim için sıkıntılı geçti. Aynı sendromu bu kez yaşamayacağız. Samsunsporun üst sıralarda olmasını sağlayacağız dedi.
Süper Lig özlemini dindirmekte kararlı olduklarını söyleyen Başkan Emin Kar, Türk futbolunun mihenk taşlarından biri olan Samsunsporun yeri Süper Ligdir. Artık bu özlemi sona erdirme zamanının geldiğine inanıyoruz. PTT 1. Ligdeki misafirliğimizi bitirerek ait olduğumuz yere geleceğiz dedi.