SEBAT Gençlikspor Başkanı Cemil Kalkışım ve Akçaabat Kaymakamı Yusuf Cankatar Akçaabatlı iş adamı Ali Türen Öztürk’ü ziyaret etti.
Kulüpten yapılan açıklamada; “Akçaabat ilçe Kaymakamımız Yusuf Cankatar ve Başkanımız Cemil Kalkışım, kulübümüzden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Akçaabatlı iş insanımız Ali Türen Öztürk’e ziyarette bulundular. Akçaabatlı insanımız Ali Türen Öztürk’e kulübümüze vermiş olduğu katkılardan ötürü çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.
EROL TAŞKIN