Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Sebat Proje Trabzon Akçaabat Fatih Stadlumunda konuk ettiği Tuzlaspor ile 1-1 berabere kaldı.
Rakibi karşısında 1-0 öne geçen Kırmızı-Beyazlılar bu üstünlüğü koruyamazken karşılaşmadan bir puanla ayrıldı. İlk 45 dakikası golsüz sona eren mücadelenin 77. dakikasında Samed Ali ile 1-0 öne geçen Sebatspor 81. dakikada kalesinde gördüğü golle karşılaşma 1-1 tamamlandı.