Spor Toto 3.Lig’deki Trabzon temsilcisi Sebat Proje’nin aklı şampiyonlukta.
Geçtiğimiz sezon bu hedefini gerçeğe dönüştüremeyen ve bu yıl rüyayı gerçeğe dönüştürmek isteyen Kırmızı-Beyazlılar kararlı. Sebatspor antrenörü Ayhan Alemdaroğlu büyük hedeflerle yola çıktıklarını ve lig sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini söyledi. Sezon hazırlıklarının olumlu geçtiğine dikkat çeken Alemdaroğlu, “Taraftarımız bizden çok şeyler bekliyor. Biz de onlara layık olmak istiyoruz. Şampiyonluk parolasıyla yola çıktık. Elimizden gelenin en iyisini yapıp bu mutluluğa erişmekte kararlıyız” diye konuştu.