Zeki Yavru, sağbekte başarılı olmaya devam ediyor.
Trabzonsporun genç oyuncusu Zeki Yavru, Teknik Direktör Şenol Güneşin güvenini boşa çıkarmadı. Bordo-Mavili forma ile üçüncü maçında Beşiktaş karşısına çıkan Zeki, performansıyla beğeni topladı. Başarılı bir oyun sergileyen Zeki, savunmada da kritik müdahaleleri ile dikkat çekerken zaman zaman ofansta iyi işler çıkarttı. Zeki, performansıyla deneyimli oyuncu Serkan Balcıyı da kulübeye hapsetti. Serkan, son iki maçta kulübede oturdu.