Adana Gökyüzü maçına galibiyet için gittiler.
Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi B Grubunun lideri İdmanocağı Adana Gökyüzü maçı için bu şehre gitti. Önemli deplasmana galibiyet için giden Sarı-Kırmızılılar bu karşılaşmayı da kazanıp yoluna emin adımlarla ilerlemekte kararlı. İdmanocağı kulüp Başkanı Mehmet Öz ligde her şeyin umdukları gibi gittiğine değinerek, Adana Gökyüzünü de yenip haftayı kayıpsız tamamlamak istiyoruz dedi. Galibiyet serilerini sürdürmekte kararlı olduklarına vurgu yapan Öz, Kazanıp evimize mutlu döneceğiz diye konuştu.