Halil Altıntop, Eskişehirspor karşısında aldıkları galibiyetle moral bulduklarını söyledi.
Tecrübeli oyuncu, Onurun sayesinde 3 puanı aldık. Kendimize çeki düzen verip toparlanmamız gerek. Umarım Galatasaray maçını iyi bir sonuçla kapatırız dedi. Halil, tribünlerin kendisine gösterdiği tepkiyle ilgili olarak, Artık bazı tecrübelere sahibim Geçen hafta nasıl yuhaladılarsa, Eskişehir maçında nasıl alkışladılarsa, üç gün sonra tam tersini de yapabilirler. Taraftarları anladığımı düşünüyorum diye konuştu.