Samsunspor, bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Tavşanlı Linyitspor maçında mutlak galibiyet hedefliyor.
PAROLA 3 PUAN
PTT 1. Lige İstanbul BB mağlubiyetiyle başlayan Samsunspor, bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Tavşanlı Linyitspor maçında mutlak galibiyet hedefliyor. Başkan Emin Kar, lige arzu ettikleri gibi başlayamadıklarını ancak Tavşanlı maçıyla bunu telafi edeceklerini belirterek, Tavşanlı deplasmanından galip dönerek ilk üç puan sevincini yaşamak istiyoruz dedi.
MORAL VERDİLER
Kar, İstanbul BB karşısında mücadele yönünden iyiydik. Ancak sonuca gidemedik. Bu hafta sonu Tavşanlı Linyit karşısında gerekeni yapacağız dedi. Öte yandan Tavşanlı Linyit maçının hazırlıklarını sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekipte taraftarlar antrenman sonrasında futbolculara baklava ikram ederek moral verdi.