Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Trabzon Akçaabat Futbol Kulübünde yüzler gülüyor.
ARHAVİ DÜŞÜNÜLÜYOR
Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Trabzon Akçaabat Futbol Kulübünde yüzler gülüyor. Sezona Bergama Belediyespor karşısında aldığı mağlubiyetle başlayan Bordo-Mavi-Beyazlıların geride bıraktığımız haftada Adıyaman karşısında elde ettiği üç puan kupa maçı öncesinde moral kazanmasını sağladı.
ÖNEMİ BÜYÜKTÜ
Teknik Direktör Mehmet Akif Başaran, Adıyaman karşısında hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi. Başaran, "Bergama Belediye maçında alınan mağlubiyetin ardından Adıyaman maçı bizler için büyük önem arz ediyordu. Sporcularım da ellerinden geleni yapıp sahadan üç puanla ayrılmamızı sağladılar" dedi.