Trabzonda Yomra Spor Kompleksinde Wushu il seçmesi yapıldı.
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan Wushu İl Seçmeleri yapıldı. Yomra Spor Kompleksinde gerçekleştirilen müsabakalar büyük çekişmeli geçerken, sporcuların birbirlerine üstünlük kurmak için büyük mücadele örneği sergiledikleri yarışmalar sonrasında Altın Yumruk Spor Kulübü 10 birincilik, Belediye Spor Kulübü, Sürmene Uzakdoğu Spor Kulübü, Maçka Spor Kulübü bir birincilik elde etti.
Müsabakalar sonrasında Wushu bayanlarda birinci olanlar ise şöyle: 52 kgda Elif Hayırlıoğlu, 56 kgda Ayşe Gül Ünverdi, 60 kgda Tuğçe Varol, 65 kgda Gülten Türker ve 70 kgda Elif Keleş birinci oldu. Erkeklerde ise, 52 kgda Muhammet Yılmaz, 60 kgda Yıldıray Yılmaz, 65 kgda Oğuzhan Oflu, 70 kgda Samet Yılmaz, 75 kgda Yahya Alemdağ, 80 kgda Yavuz Selim Kazancı ve 90 kgda Yahya Kemal Şen birinci oldu.