Zeki Yavru, K.Erciyes maçı önemli bir noktaya dikkat çekti: Yanımda Trabzonlu arkadaşlarım olduğunda daha başka bir ruhla oynuyorum.
Trabzonsporun genç sağbeki Zeki Yavru, öze dönüş politikasından bahsetti, önemli bir noktaya değindi. Bosingwanın yokluğunda K.Erciyes karşısında forma giyen Zeki, "Geçen hafta Mustafa arkadaşımız güzel bir mesaj vermişti. Yan yana oynadığımızda özgüvenimizi arttırıyor. Öze dönüşten bahsediliyor. Bu bizim adımıza çok olumlu. Yanımda Trabzonlu arkadaşlarım olduğunda daha başka bir ruhla oynuyormuşuz gibi hissediyoruz. Trabzonspor formasını kim giyerse bizim için ayrıdır. Ama Trabzonluların giymesi apayrı" dedi.