Bordo Mavili takımın U12 takımı, Araklı İdmanyurdu’nu 3-1 yenerek adını çeyrek finale yazdırdı
TRABZON Yerel Amatör U12 Ligi’nin çeyrek final karşılaşmasında Trabzonspor ile Araklı İdmanyurdu kozlarını paylaştı. Trabzonspor, ASKF sahasında oynanan maçı 3-1 kazanmasını bildi ve adını çeyrek finale yazdırmayı başardı. Bordo-Mavili ekibe yarı finali getiren golleri ise Ali Emir Bilgin (2) ve Emir Özbayraklı kaydetti. Trabzonspor bu sonuçla çeyrek finalde Altınayaklar Gençlikspor’la eşleşti.
EŞLEŞMELER BELLİ OLDU
TRABZON U12 Ligi’nde önceki gün oynanan karşılaşmaların ardından çeyrek finalistler ve eşleşmeler belli oldu. Buna göre Ortahisar Kanuni, Çarşıbaşı Belediyespor, Tayfa Gençlik, DSİ Karadeniz, Altın Ayaklarspor, Trabzonspor, Akçaabat Belediyespor ve Altın Gençlikspor çeyrek finale çıktı. Bugün oynanacak olan çeyrek final karşılaşmalarında eşleşmeler şu şekilde oluştu: “16.00 Tayfa Gençlik-Çarşıbaşı Bld., 17.00 DSİ Karadeniz-Akçaabat Belediyespor, 18.00 Altınayaklarspor-Ortahisar Kanuni, 19.00 Trabzonspor-Altın Gençlikspor.” Bu arada turnuvada yarı final maçları ise yarın oynanacak.
HABER: EROL TAŞKIN