Geleceğin Şampiyon Kulaçları Turnuvasından 19 altın, 6 gümüş ve 15 bronz olmak üzere toplamda 40 madalya ve 4 kupa ile ayrıldılar.
Marmariste yapılan Geleceğin Şampiyon Kulaçları turnuvasına Trabzon damga vurdu. 25 kulüpten 380 sporunun mücadele ettiği turnuvada Bordo-Mavililer 10 yaş bayanlarda birinci, 11 yaş erkeklerde ve 12 yaş bayanlarda üçüncülük elde etti. Genel toplamda üçüncü olan Trabzonspor turnuvadan 19 altın, 6 gümüş ve 15 bronz olmak üzere toplamda 40 madalya ve 4 kupa ile ayrıldı.
Trabzonspor Yüzme Kulübü antrenörleri Gökçe Kemerkaya Özer ve Hüseyin Özer bir turnuvayı daha yüzlerini akıyla tamamladıklarına dikkat çekerek, Ulusal ve uluslararası müsabakalara katılarak hem kulübümüzün hem de şehrimizin ismini gururla duyuruyoruz. Çok mutluyuz diye konuştular.