YeniMalatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "Puan için gelmiştik. İkinci yarıda bireysel hatadan oluşan penaltı maçı çevirdi.
Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "Puan için gelmiştik. İkinci yarıda bireysel hatadan oluşan penaltı maçı çevirdi. 3 ve 4. gol geldi. Böyle güçlü rakip karşısında o fırsatları verirseniz maçı kaybediyorsunuz" dedi. Aytaç'ın tepkisi içinse, "Sadece sordu 'hocam neden oldu' diye. 'Sonra konuşuruz' dedim. Performansından memnun değildim. Sadece Aytaç ile ilgili bir şey değil, 4 kişi daha çıkarabilirdim" yorumunu yaptı.