TS Clubtan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Türközün babası adına yaptırdığı Yakup Türköz Özel Meslek Eğitim Okulu'nun açılışı bugün düzenlenen tör
Törene; Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Of Kaymakamı Eray Aydın, Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Sağlık Kurulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Terzi, Erol İbrahim Ağaoğlu, Köksal Sadıklar, Teknik Sorumlu Hami Mandıralı, İdari Menajer Serkan Ünver, futbolcular Colman, Bosingwa ve Özer ile çok sayıda vatandaş ve öğrenci katıldı.
TS Clubtan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Türköz, açılışta yaptığı konuşmada babasızlık acısıyla erken yaşta tanıştıklarını belirterek, "Rabbimin takdiri öyleydi. O bize güzel bir isim ve geçmiş bıraktı. Onun bize bıraktığı her değeri gördük. Bütün vasiyetlerini bir gün gerçekleştireceğiz diye çalıştık, çabaladık. Rahmetli babamın Dışarıda başarılı olabilir, çok paralar kazanabilirsiniz ama asla doğduğunuz toprakları Ofu unutmayın vasiyetini hiç aklımızdan çıkarmadık. Bugün işte bu vasiyeti yerine getirdik. Yüce Allah lütfetti, memleketimiz için hayırlı bir hizmetimiz oldu. Türköz ailesi olarak, bugüne kadar en isabetli kararlarımızdan birini verdiğimizi düşünüyorum dedi.