Öztürk, "Artık hedefimiz 4+4'ün sonunda, Avrupa şampiyonalarında play-off için oynayan bir takım haline gelmek" dedi
A Milli Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Adnan Öztürk, "Artık hedefimiz 4+4'ün sonunda, Avrupa şampiyonalarında play-off için oynayan bir takım haline gelmek" dedi. Öztürk, yarın Mersin Yenişehir Belediyesi Spor Salonu'nda, 2014 Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'ndeki ikinci maçında, son olimpiyat şampiyonu Fransa ile karşılaşacaklarını söyledi.