Spor Toto 3.Lig 3.grupta Play-off mücadelesinde Darıca Gençlerbirliğini 2-0 mağlup eden Gümüşhanespor, Spor Toto 2.Lig'e yükseldi.
Karadeniz ekibi maça hızlı başladı ve ilk golün henüz 16. dakikada Koray Uysal'ın ayağından buldu. Darıca Gençlerbirliği dengeyi sağlamaya çalışsa da ilkyarı 1-0 sonuçlandı. Gümüşhanespor 62. dakikada Tekin Adar'ın attığı golle skoru 2-0'a getirmeyi başardı.Maçta başka gol olmayınca Gümüşhanespor, bu sonuçla Spor Toto 2.Lig'e yükselmeyi başardı.