Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Arsinspor, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.
Teknik Direktör Orhan Cinemre, zorlu maratona en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, "Yapılanmada geç kaldık. Zor bir lig maratonu bizi bekliyor. Ancak sahada bize yakışan mücadeleyi vererek en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürüyor. Bugünden itibaren çift idmanla tempomuzu artıracağız. Pazarspor ve 1923 Sebatspor ile yeni sezon öncesinde hazırlık maçı oynayacağız" dedi.