Trabzonspor Medical Park'ın yeni transferi Paul Stoll, Bordo-Mavili takımın bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanda yer aldı.
Kariyerinde, Meksikanın Alcones Rojos ve İsrailin Maccabi Haifa takımlarıyla lig şampiyonluğu, Meksika Milli Takımı ile de FIBA Amerika Cup şampiyonluğu yaşayan Paul Stoll, kariyerine Trabzonspor Medical Park forması altında yeni başarılar eklemek istediğini söyledi. Stollun açıklamaları şöyle: Transferim çabuk gelişti. Coach Hakan Demiri iyi tanıyorum. Çok iyi bir coach ile çalışacağım için heyecanlıyım. Burada olmaktan ötürü çok mutluyum. Kulübün önemli hedefleri var. Bu hedeflere ortak olup başarıyı yakalamak istiyoruz. Oynayacağımız lig maçını sabırsızlıkla bekliyorum.