Trabzonspor, turnuvadan başarılı sonuçlarla ayrılmayı hedefliyor.
Bu yıl Almanyanın Bad Bergzabern kentinde düzenlenecek olan 5. Pamina Dünya Kulüplerarası Yüzme Turnuvasına katılmak için yola çıkan Trabzonspor, turnuvadan başarılı sonuçlarla ayrılmayı hedefliyor. Dünya kulüplerinin yer aldığı turnuva davet usulünce organize ediliyor. Bordo-Mavililer turnuvada 11 sporcu ile mücadele edecek.
Turnuvaya antrenörler Hüseyin Özer ve Göktuğ Kemerkaya nezaretinde katılacak sporcular şunlar: Ekin Konak ,Şimal Ada Şivil, Çağla Topsakal, Can Çetinkaya, Nazlıcan Hacıoğlu, Kaya Kıyak, Sude Darıcalı, , Tuana Şahin, Çağatay Akçay, Haktan Durmuş ve Yağıhan Şen. Trabzon geçen sene ilk yurt dışı yarışmalarından 4 bronz madalya ile ayrılmıştı.