Genç oyuncu neşesinden hiçbir şey kaybetmiyor
HIRSIYLA DİKKAT ÇEKİYOR
1461 Trabzondan A takıma çıkartılan Zeki Yavru, bulduğu fırsatı iyi değerlendirmek için elinden geleni yapıyor. Genç oyuncu Teknik Direktör Şenol Güneşin kendisine olan güvenini boşa çıkarmamak için büyük çaba harcarken idmanlardaki neşeli ve hırslı çalışmasıyla dikkat çekiyor. Sağ bekte alternatif bir oyuncu olacağını gösteren Zeki, zamanla formanın vazgeçilmez oyuncusu olmak istiyor. Önceki gün yapılan yan top çalışmasında galip gelen kırmızı takımda yer alan Zeki, büyük bir sevinç yaşadı.