Zeki Yavru, Hami Mandıralının göreve gelmesiyle yeni bir sayfa açtı.
Trabzonsporda sezon başında birçok maçta sağbekte görev yapan fakat Bosingwanın transferi sonrası kulübeye mahkum olan Zeki Yavru, Hami Mandıralının göreve gelmesiyle yeni bir sayfa açtı. Colman ve Zokorayı kadro dışı bıraktıktan sonra Zekiye orta sahada görev veren Mandıralı, bu oyuncudan yüksek verim aldı. Bazı maçlarda üstün bir performans sergileyen Zeki, "Yeni maestro" diye anılmıştı. Zeki, "2014-2015 sezonunda her şey daha güzel olacak" dedi.