Trabzon’un Akçaabat İlçesi’nde her yağmur yağışında yaşanan su baskınları esnafı bezdirdi
LOGAR YETMİYOR
Akçaabat’ta etkili olan yağmur esnafı zor durumda bıraktı. Yapımı yılan hikâyesine dönen ve bir türlü bitirilemeyen Belediye İş Hanı’nda esnafın bürolarını ve dükkânlarını su bastı. On dakikada yolları göle çeviren aşırı yağmura logarlar yetmedi.
ESNAF MAĞDUR
İş hanındaki esnaf yazın kısa süren yağmurlarda bu türlü sıkıntıyı yaşarken, kışın hallerinin ne olacağını kara kara düşünüyor. Esnaf inşaatın bir türlü bitirilemeyişinden dolayı mağdur olduğunu, yetkililerin bir an önce bu sorunun çözülmesini dile getirdiler.