Altunbaş, AK Parti iktidarının 10 yılda Trabzona yaptıklarının ortada olduğunu belirterek muhalefetin yapılanları görmemesine ve eleştirilerine tepki
AK Parti Trabzon Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş, AK Parti iktidarının 10 yılda Trabzona yaptıklarının ortada olduğunu belirterek muhalefetin yapılanları görmemesine ve eleştirilerine tepki gösterdi.
Muhalefet partilerinin Trabzona yatırım yapılmadığı eleştirilerine cevap veren Altunbaş Uçaktan indiğiniz zaman Pelitliyi görmüyor musunuz. Hadi görmediniz, Çömlekçiyi de mi görmediniz. Ayasofyayı Narlıbahçeyi, Bahçecik Camiinin etrafını Meydan Parkının ışıltısından mı göremediniz dedi.
Şubat 2012de göreve geldikten hemen sonra teşkilatlarla irtibata geçip teşkilat çalışmalarına ağırlık verdiklerini dile getiren Altunbaş, Mahalle, belde ve köylerimizde birer sorumlu merkez ilçe yöneticisi görevlendirerek, bilgi akışını sağlamaya çalıştık. Hiçbir ayrım gözetmeden tüm mahalle, köy ve belde teşkilatlarımızı kucaklamaya gayret gösterdik. Meclis çalışmalarından arda kalan zamanlarda Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktar ve milletvekillerimizle saha çalışmalarında bulunarak, merkezi hükümetimiz yaptıklarını anlattığımız gibi vatandaşlarımızın sıkıntılarını ve taleplerini tespit ederek çözüm üretmeye çaba harcadık. Yine bu süreçte Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile de sahaya inerek halkla buluşma toplantıları ve esnaf kahvaltı programları tertip ettik. Yapılan projeleri vatandaşımıza anlattık diye konuştu.