Yılmaz, Trabzonun Yalıncak Beldesinde halkla bütünleşme toplantısı yaptıklarını söyledi.
MHP Trabzon Merkez İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Trabzonun Yalıncak Beldesinde halkla bütünleşme toplantısı yaptıklarını söyledi. Yılmaz, AKPnin yıkım süreci olarak addettikleri barış sürecinin halka anlatılması için için MHP il başkanı ile birlikte geniş katılımlı program düzenlediklerini ifade etti.
Yılmaz, Halkımıza Türkiyemizde yaşanan olumsuz gelişmeler anlatılmış ve de halkımızın görüşleri alınmıştır. MHP merkez ilçe bugüne kadar ayak basmadık mahalle, belde ve köy bırakmamıştır. Sıkılmadık el, görüşülmedik tek bir vatandaşımız olmayacaktır. AKPye olan tepkiler çığ gibi büyümektedir. Görüyoruz ki, vatandaşlarımız artık AKPden ümitlerini kesmişler MHP ye yönelmeye başlamışlardır. Bu anlamda zaten iddialı olduğumuz Ortahisar Belediyesini alma konusunda iddiamızı daha da güçlendirmekteyiz şeklinde konuştu.