Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, Manisanın Soma ilçesinde partilileriyle buluştu.
Muharrem İnce, Meclis'te yaşadığı bir anıyı partilileriyle paylaşırken salon bir anda gülmekten kırıldı. İnce, Meclis'teki telefon anısını şu şekilde paylaştı; Ben köy çocuğuyum, bana yaşa diyorlar gaza biraz çabuk geliyorum. Ağzıma geleni söylüyorum. Sonrasında da 50 tane dava geliyor peşimden. Fakat elimde değil. Bir gün Meclis'te sert bir tartışmanın içerisindeyiz. Bu arada ben konuşmamı yaptıktan sonra yerime oturdum. Meclis Başkanvekili diyor ki Sayın İnce özür dile. 'Valla ben özür dilemem, mahkeme orada; gidersin mahkemeye' dedim. Bu arada telefonum çaldı. Arayan annem, köyden arıyor, Çocuğum özür dile dövecekler seni Telefonu kapattım. Bir dakika geçmedi telefon bir daha çaldı. Bu seferde arayan babam, Bana bak sakın onlardan özür dileme' dedi.