Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, köy ziyaretlerini sürdürüyor.
Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, İl Genel Meclisi Başkanı Raci Bayrak, Demirözü Belediye Başkanı Selami Ersen, Demirözü Ak Parti Başkanı Çağlar Seyrek, il encümen üyeleri, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile beraber köy ziyaretlerini sürdürdü.
Kavaklı, Petekli, Çimentepe ve Yakupabdal köylerine ziyarette bulunan Milletvekili Özbek, Bayburtta vekil sayısının 2ye çıkması için emeklilerin ikametgâhlarını Bayburta aldırmaları gerektiğini bu köylerde de yineledi.
"Köy ziyaretlerimiz yoğun bir şekilde sürecek" diyen Özbek, "Köylerimizde gördüğüm sıcak ilgi karşısında çok memnun oluyorum. Ben çalışma gücümü milleten alıyorum. Tek milletvekili olmanın zorluğu konusunda sorulara vatandaşlarımdan gördüğüm ilgi, sevgi ve saygıdan kaynaklanıyor cevabını veriyorum. Millete hizmet götürebiliyorsak vatandaşlarımıza yaptığımız hizmetler yerini buluyorsa onlar da gördüğümüz mutluluk her şeye bedel oluyor. Bu günkü köy gezilerimde şu konulara dikkat çektik. Bayburttaki köylerimiz Türkiye standartlarının çok çok üstünde hizmet almaktadır. Biz daha fazla hizmet alabilmemiz için bu memleketin nüfusunu hep beraber artırmaya çalışacağız."dedi.
Bayburt derneklerine, sivil toplum örgütlerine ve muhtarlara çağrıda bulunan Milletvekili Özbek, " Ordu vilayeti 50 bin kişinin ikametgâhını ile aldırarak büyükşehir oldu. Bayburtumuzda da sadece emeklilerimizin ikametgahlarını Bayburta aldırmaları Bayburt 2023 vizyonunda Bayburtun hak ettiği hizmetleri fazlasıyla almasını beraberinde getirecektir. 1989 yılında vilayet olurken gösterilen birlik ve beraberlik ruhunun Bayburtun milletvekili sayısının artması için de gösterileceğine inanıyorum. Bir milletvekili olarak sokak sokak, cadde cadde, mahalle mahalle, köy köy, belde belde ve ilçe ilçe gezerek üzerime düşen bu konudaki sorumluluğu 7den 70e tüm hemşerilerimle paylaşıyorum. Bunu paylaşmaya da devam edeceğim." dedi.