Trabzon İl Genel Meclisi Bağımsız Üyesi Azmi Köroğlundan zehir zemberek açıklama
Trabzon İl Genel Meclisinin Bağımsız Üyesi Azmi Köroğlu, meclisin son dört yılını değerlendirirken zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Meclisin gezi programları dışında hiçbir proje üretmediğini öne süren Köroğlu, "En sonki İspanya gezisi 100 bin dolar maliyetle tamamlandı. Bu proje para mı getirdi para mı götürdü" dedi.
AKİLLER GÖREVİ BIRAKTI
Meclis başkanının "Para getiren projeler var" açıklamasına da atıfta bulunan Köroğlu, "4 yılda hiç para getiren proje görmedik. Bizim üyelerimiz Gezi Parkı protestolarını da gezi projeleriyle manipüle etmeye çalışıyorlar. Herhalde akil insanlar görevi bıraktı, bizim meclis üyeleri başladı! Bol bol eğlenceler, horonlar, halaylar teptiler" diye konuştu.
BİR KİŞİ BİLE GİTMEZDİ
Mecliste gariplerin hakkının yendiğini de öne süren Köroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Garip gurebanın yolu için 10 torba çimento istense bütçede yok denilirken, 100 bin torba çimento parası gezilerde, eğlencelerde israf ediliyor. Devletin parasını gezi için harcamayalım desem bu gezilere kaç kişi giderdi? Emin olun bir kişi bile gitmezdi" şeklinde konuştu.