Trabzon'da 17 Temmuz Salı günü yapılan Çataltepe Şehitlerini Anma Törenleri sırasında baygınlık geçiren ve aynı zamanda hekim olan Trabzon Belediye Ba
Babası Mehmet Can ve dedesi Yusuf Can ile birlikte kendisini ziyarete gelen Halil Cannın sağlığına kavuşmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, tedavi sürecinde Halile gösterdikleri ilgiden dolayı Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ekrem Algüne ve hastane personeline teşekkür etti.
Baba Mehmet ve dede Yusuf Can ise gerek Halilin baygınlık geçirdiği zaman yaptığı ilk müdahaleden gerekse tedavi sürecinde gösterdikleri ilgiden dolayı Gümrükçüoğluna teşekkür etti.
Ziyarette Halile çeşitli hediyeler yanında dış fırçası ve diş macunu veren Başkan Gümrükçüoğlu, Halile dişlerinin sağlıklı olması için günde en az iki kere dişlerini fırçalaması tavsiyesinde bulundu. Halile Ramazan harçlığı da veren Başkan Gümrükçüoğlu İnşallah Halil gelecekte doktor olacak biz de yaşıyorsak tabi bizleri muayene edecek. Kendisine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum dedi.