Nazım Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Trabzonun Moloz mevkiinde bulunan Avrasya Pazarını ziyaret etti
CHP Ortahisar Belediye Başkan adayı Nazım Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Trabzonun Moloz mevkiinde bulunan Avrasya Pazarını ziyaret etti. Pazar esnafı, başta altyapı sorunları ve anayolla bağlantı kısıtlaması yaşadıklarını, bu nedenle vatandaşların burayı ziyaret etmediğini ifade ettiler.
Pazar esnafının sorunlarına kulak veren Özcan, "Trabzon, esnafıyla ayakta kalan bir şehir. Biz esnafımıza sahip çıkmazsak kendi ayağımıza kurşun sıkmış oluruz. Trabzonun her yerinde olduğu gibi burada da esnafımız kan ağlıyor. Avrasya Pazarında kadınlarımıza daha güzel imkânlar verilmeli, evlerde kendi elleriyle yaptıkları yöresel ürünleri sergilemelidirler. Başkan olduğumuzda Avrasya Pazarını canlandırmak, halkımızı buraya çekmek için projeler geliştireceğiz. Sadece Avrasya Pazarında değil, Ortahisarı da Meydan bölgesini de daha cazibeli hale getireceğiz" dedi.