Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, dün gece İncirlik Camiinde kıldığı teravih namazının ardından cami cemati ile çay sohbetinde bir araya geldi.
Vatandaşlar ve çocukların büyük ilgisi ile karşılaşan Vali Kızılcık, çocuklara yaş guruplarına göre hazırlanan kitap ve kırtasiye malzemelerini dağıttı.
Çay ocağında vatandaşlarla birlikte oturan Vali Kızılcık, vatandaşlar ile uzun süre sohbet etti.
Devlet olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya her zaman önem verdiğini ifade eden Vali Kızılcık, Sizler olmadan bizlerin bir önemi yok. Bizler sizlere hizmet etmek göreviyle bu koltuklarda oturuyoruz. Gösterdiğiniz sıcakkanlılık ve samimiyetten dolayı da sizlere teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.
Vatandaşlarda Vali Kızılcıka teşekkür ederek, Sayın Valim biz sizin sürekli halkın içinde olduğunuzu görüyoruz. Hiç çekinmeden vatandaşların arasına giriyor ve sohbet ediyorsunuz. Sizi artık bizlerden biri olarak görüyoruz. Size ne kadar teşekkür etsek azdır dediler.
Gerçekleşen çay sohbetinin ardından Vali Kızılcık, vatandaşlara teşekkür ederek çay ocağından ayrıldı.