Trabzon Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği 4 Ramazan Etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan Mustafa Fidan seslendirdiği ilahiler izleyenlere unut
Grup Hicaz'ın enstrümanlarıyla eşlik ettiği konsere ilgi çok yüksekti. Zağnos Vadisinde Ramazan ayının manevi havasında sahne almaktan mutlu olduğu ifade eden Fidan, Trabzon Belediyesi bu etkinlikleri düzenleyerek önemli bir eksikliği gidermiş oldu. Bu günde bizlerde ilahilerimizle birlikte sizlerle buluştuk. Bu buluşmayı sağlayan Trabzon Belediye Başkanı Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğluna ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor. Ramazan ayı içerisinde tekrar sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz dedi.
Zağnos Vadisi Etkinliklerinde ayrıca evet hayır yarışması yapılırken, sihirbaz gösterisi ve Hacivat Karagöz gösterisi büyük ilgi topladı.
Zağnos Vadisindeki programlara her gün 10 bini aşkı ziyaretçi katılıyor.