Ardanuç ilçesinde büyük bir eksikliği görülen mesire alanı sorunu çözülüyor.
Mesire alanının kurulması için Ardanuç Kaymakamlığı ile Ardanuç Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ile sözleşme imzalandı. Mesire alanı projesinin toplam maliyeti 397 bin TL olurken, DOKA tarafından verilen hibe miktarının ise 297 bin TL olacağı belirlendi.
İmza törenine DOKA Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım, Ardanuç Kaymakamı Recep Höl, Orman İşletme Müdürü Hasan Demirci ve Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü ve Proje Koordinatörü Nedim Tuylu katıldı. En yakın zamanda yasal prosedürlerin gerçekleştirileceği ve projeye başlanacağı bildirildi.