Trabzon Valisi Abdil Celil Öz Gençlik Ve Engelliler İle Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü kapsamında düzenlenen Çok Yeme Eyvah Deme temalı yürüyüş etkinliği
Ayasofya Kavşağından Beşirli istikametine doğru yapılan yürüyüşe Vali Özün yanı sıra eşi Rukiye Öz, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Köksal Hamzaoğlu, İl Emniyet Müdürü Murat Köksal, Tabip Odası üyeleri, Kamu Yararlı İşitme Ve Konuşma Engellileri Derneği, bisikletçiler ve vatandaşlar katıldı. Vali Öz, 7'den 77'ye tüm vatandaşlarımızdan sağlıklı bir yaşam için bol bol yürümelerini istiyoruz. Hareket edelim ki sağlıklı ve mutlu olalım dedi. Halk Sağlığı Müdürü Dr. Köksal Hamzaoğlu da, Her ayın son Pazar günü yaptığımız bu yürüyüş ile toplumsal bilincin oluşmasına katkıda bulunmak istiyoruz diye konuştu.