Trabzonlu işadamı Zeki Mazlum’un verdiği iftar yemeğinde Trabzon’un tanınmış yüzleri ve eski dostlar bir araya geldi.
Trabzonlu işadamı Zeki Mazlum, dostlarıyla iftar yemeğinde buluştu. Süleyman Restaurant’ta verilen yemeğe Trabzonspor eski teknik direktörü Hami Mandıralı, Trabzonspor’un eski oyuncularından Ogün Temizkanoğlu, Hekimoğlu Makine Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu, Mobilyacı İşadamları Derneği (MOBİAD) Başkanı Alper Bektaş, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgut Özdemir, Avukat Ali Sürmen ile iş ve spor camiasından çok sayıda kişi katıldı. Yemekte konuşan işadamı Mazlum, “İftar vesilesiyle tüm bu dostlarımızla bir arada olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz” dedi.