Trabzon'un Kaymaklı Mahallesinde bulunan Ata İlkokulu öğrencisi Alaattin B.'nin velisinden okul yönetimine şok suçlama.
Çocuğunun durumunu öğrenmek için okula giden Hacer B. Alaattin B.'nin bir aydır okula gitmediğini öğrendi. Okul yönetimine neden kimse telefon açarak açarak bize bilgi vermedi diye soran Hacer B. ise aldığı cevap karşısında neye uğradığını şaşırdı. Rehber öğretmenin, "Oğlunuz bir aydır internet kafeye gidiyor ve okula gelmiyor. Size haber veremedik çünkü devlet bizim telefon faturamızı ödemiyor" cevabı karşısında Haber B. isyan ederek, "Böyle bir saçmalık olur mu? Çocuk bir aydır okula gitmiyor ve öğretmenleri bana haber vermeyiyor. Biz çocuklarımızı kimlere emanet ediyoruz" diyerek yetkilileri göreve davet etti.
Kemal BEKTAŞ