Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcıkın eşi Sema Kızılcık himayelerinde şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarına yönelik belirli aralıklarla düzenlene
Çarşıbaşı İlçesinde bulunan bir restourantta düzenlenen Gönül Buluşmaları toplantısına Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Kaymakam Özkan Demir, İlçe Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Muharip Gaziler Derneği Trabzon Şube Başkanı Seyyah Seyyah Sağıroğlu,Çarşıbaşı Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Başkanı Kemal Çağlar, EMŞAD Trabzon Şube Başkanı Songül Erdem ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Gönül Buluşmaları çerçevesinde bütün ilçelerimizde ve şehir merkezimizde şehit ailelerimizle ve gazilerimizle bir araya geliyoruz. Şehitlerimizin emanetleri ve gazilerimizle birlikte olmak bizler için çok önemlidir. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Bu manada bu toprağın vatan olması için canlarını veren şehitlerimizi Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak unutmadık, unutmayacağız. Onların dertleri bizim de derdimizdir. Onların yüzlerinin gülmesi için devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla yanlarında olduğunu bir kere daha gösterebilme ve onların üzüntülerini hafifletebilme gayesiyle bu gönül buluşmalarını gerçekleştiriyoruz. Onların şahsi problemlerini dinliyor ve taleplerini alıyoruz. Bize yakışan emaneti en iyi şekilde korumanın yollarını arıyoruz. Sizlerin incinmemeniz için devletimizin tüm unsurlarıyla sizlerin emrindeyiz dedi.