Trabzon’un sempatik siması İzzet bir süre önce ortadan kayboldu. Kentteki işadamları ve spor camiasının maskotu olan İzzet’in Ardahan’da belediyenin
İzzet’in bakım evine alınmasına Trabzonlular ise tepki gösterdi. “İzzet orada kahırdan ölür” diyenler, Ardahan’a giderek Vali ile görüşme ve onu Trabzon’a getirme kararı aldı.
Trabzonsporlu eski futbolcu Lemi Çelik de kampanyaya destek veriyor. Çelik, “İzzet, Trabzon’unun sevimli sempatik, akıllı mesaj veren bir delisidir. Çabuk geri gelsin” dedi.