Trabzonun Vakfıkebir ilçesinin Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Sabri İnce (69) yaşam mücadelesine yenik düştü.
Geçen hafta Körez Mahallesindeki evinde aniden rahatsızlanarak önce Vakfıkebir Devlet Hastanesine, burada yapılan ilk müdahalesinde beyin kanaması tespit edilen ve ardından Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesine sevk edilen İnce, bir haftadan beri Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesini veriyordu. Başkan İnce, hayata tutunamayarak 69 yaşında bu sabah saatlerinde kalp krizi nedeniyle vefat etti. İncenin cenazesi yarın Vakfıkebir Merkez Eski Camiinde öğleyin namazından sonra kılınacak cenaze namazından sonra Körez Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecek.