Yusufeli Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı "Okullar Hayat Olsun Projesi" kapsamında, Halitpaşa İlköğretim Okulu bahçesini kilit parke t
Tolga GÜL
Yusufeli Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığının başlattığı "Okullar Hayat Olsun Projesi" kapsamında, Halitpaşa İlköğretim Okulu bahçesini kilit parke taşıyla kapladı ve okula kantin yapımına başladı. Projesini belediyenin çizdiği ve yapımını da üstlendiği okul kantini, bahçe içerisinde inşa ediliyor. Kantin yapımında Toplum Yararına Çalışma Programı ile belediyede istihdam edilen personel çalıştırılıyor. Yapımı devam eden kantinin iki hafta içerisinde tamamlanması planlanıyor. Toprak bahçenin toz dumanından rahatsız olan öğrenci ve okul yönetiminin isteğini geri çevirmeyen Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, okul bahçesinde kilit parke taşı kaplama çalışmalarını başlatmıştı.