Trabzon İl Genel Meclisi'nin 2013 yılı İl Daimi Encümenine üye seçimi yapıldı.
İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revinin yönettiği oturumda, il daimi encümenine Uğur Aydın, Erol Nural, Kamuran Akpınar, Zeki Cin ve Harun Demirci üye olarak seçildi.
Seçimin ardından Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, 2013 yılı İl Encümen Üyeliğine seçilen üyeleri makamında kabul etti. Yapılan seçimlerin Trabzona hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Vali Kızılcık, encümen üyelerine görevlerinde başarılar diledi. İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revinin de katıldığı ziyarette encümen üyeleri Trabzonun kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.